(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

Avantajlı Alışveriş

gorevde-yukselme7-400x355Avantajlı Alışveriş

Ortak hareket etme ve bunun sonucunda toplu pazarlık yapmanın yaratacağı güç, değişen rekabet ortamında daha uygun maliyetlerle ürün ve hizmet almamızı sağlayacaktır.
Ortak Satın Alma Sistemi, ihtiyaçlarımızı satın alırken ortak hareket etmemizi sağlayarak pazarlık yapma gücümüzü arttırır ve daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmamızı sağlar.
Kolektif Avantaj, toplu pazarlık gücünün kullanılması amacıyla doğmuştur.
Kolektif Avantaj, Ortak Satın Alma Sistemi uygulaması ile günümüzün iletişim olanaklarını en üst düzeyde kullanarak, avantajlı alışverişi mümkün kılmayı vizyon edinmiş bir alışveriş sistemidir.

Kolektif avantaj, ortak satın alma sistemi ile bireysel tüketicilere ve küçük işletmelere, toptan satın almanın avantajlarını sağlayacaktır. Avantajlı alışveriş olanakları sağlayan kurumsal yapılara bağlı olmayan bireysel tüketicilerin Ortak Satın Alma Sistemi sayesinde büyük bir yapının parçası olarak indirimli alışveriş olanaklarından faydalanması mümkün kılınmaktadır. Akaryakıttan enerjiye, sigorta işlemlerinden danışmanlık hizmetlerine, e-market alışverişlerinden seyahate kadar birçok alanda indirimler sağlayan Kolektif Avantaj, kurumsal üyelere olduğu kadar bireysel üyelere de avantajlı alışverişin keyfini sunar.