(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

Bp Akaryakıt Kampanyamız

 

kolektif_avantaj_indirimli_akaryakıt_bp2

Girdi maliyetinin ülkemizde oldukça pahalı olduğu akaryakıt ihtiyacını gidermek için,  yapmış olduğumuz anlaşma ile, Türkiye genelinde 600’den fazla BP istasyonundan , maximum oranda indirim sağlanacaktır.

KolektifAvantaj & BP (hunenerji) anlaşmasının avantajları aşağıdaki gibidir.

 

Yaygın istasyon ağı

BP’nin giderek daha da genişleyen  yaygın istasyon ağı sayesinde BP Taşıtmatik tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her yerde onların hizmetinde. Türkiye çapındaki tüm BP istasyonlarında Taşıtmatik sistemini bulmak mümkün.

Otomatik ödeme imkanı

BP Taşıtmatik sisteminde ayrıca sürücüye avans vermek, kredi kartı kullanmak, nakit ödeme yapmak, fatura yazdırmak, masraf fişi hazırlamak gibi alışılagelmiş yapılan ödeme şekilleri ortadan kaldırılmıştır.  Bunun yanı sıra faturaların ödemeleri banka hesaplarından da otomatik olarak yapabiliyor.

Muhasebe işlemlerinizde kolaylık ve zaman kazancı

Filonuza ait araçlarınızın tüketim raporlarının kullanmakta olduğunuz muhasebe sistemine entegrasyonu otomatik olarak yapıldığından birikmiş yüzlerce akaryakıt fişini tek tek kaydetme derdi ortadan kalkmış oluyor. Bu sistem kullanıcılara hem  zaman kazandıyor hem de  tam kontrol sağlıyor.

Filonuzun akaryakıt alımları BP Taşıtmatik ile kontrol altında!

BP Taşıtmatik, BP’nin filolara özel geliştirdiği çözümümüz. Bu otomasyon sistemiyle, akaryakıtınızı aracınızdan çıkmadan alıp, ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt giderlerinizi tam olarak kontrol altına alabilirsiniz.

Taşıtmatik sisteminin size getirdiği avantajlar

% 100 Filo Yönetimi

Filonuzun toplam yakıt tüketimini, bu tüketimi hangi periyodlarda yapmış olduğunu, almış olduğu ürünle toplam kaç kilometre yol katetmiş olduğunu kesin olarak takip edebiliyor, ve filonuzun aylık harcadığı akaryakıt miktarını tama olarak belirleyebiliryorsunuz. Belli bir zaman diliminde ortalama tüketim miktarını da yine tam olarak takip edebiliyorsunuz.

Limitlendirme

Araçlarınızın sizin belirleyeceğiniz esnek zaman aralıklarında TL veya LT bazında ne kadar yakıt alabileceğine karar verebilirsiniz. Sistem, tüketim miktarına ilişkin limitlerin yanı sıra, aracın yakıt alacağı istasyonların ve/veya şehir/bölgelerin de limitlendirilmesine olanak tanıyor.

 

Raporlama

Araçlarınızın akaryakıt alımıyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler BP Genel Merkezi’nden faturayla birlikte bir rapor halinde size gönderilir. Bu sayede filonuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

7/24 kesintisiz servis

www.bptaşıtmatikonline.com sitesi üzerinden şirketinize özel kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak 7/24 her türlü tüketim ve limit bilginize ulaşmanız mümkün.

Çoklu fatura imkanı

Tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıracak bu hizmetimiz ile filonuzun tüm akaryakıt alımları için ayda 3 fatura alabiliyorsunuz. Sistemden otomatik olarak aktarılan akaryakıt alımınıza ait bilgiler ise belirli periyodlar halinde yine faturalandırılabiliyor..

 

20 Eylül 2016
3.303 kez görüntülendi