(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

DENTAYDIN DİŞ HASTANESİ

banner2_yeni

Dentaydın ve Kolektif Avantaj arasında yapılan anlaşma gereği, Bahçelievler ve Florya’da yerleşkeleri bulunan Dentaydın tarafından Kolektif Avantaj üyesi hastalarımızın diş sağlığı ve tedavisi ile ilgili sorunları hakkında ayakta teşhis ve tedavileri için gerekli her türlü tıbbi müdahaleyi yapıyoruz. Diş muayenesi ücretsiz, Ağız içi bütün işlemlerde %25 indirim uygulanacaktır.

2011 yılından itibaren eğitimdeki vizyonunu sağlık alanına da yönlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul’un Florya ve Bahçelievler semtlerinde Diş Hekimliği Fakültesi Hastaneleri ile topluma SGK anlaşmalı olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti vermekte aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun ağız ve diş sağlığı bilincini arttırmaya yönelik çalışmalarda da bulunmaktadır.

Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi; Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi; Restoratif Diş Tedavisi; Endodonti; Protetik Diş Tedavisi; Ortodonti; Pedodonti ve Periodontoloji olmak üzere diş hekimliğinin 8 Ana Bilim Dalında faaliyet gösteren Dentaydın Diş Hastanelerimizde tüm hastalarımıza sunulan tedavi hizmetleri, her biri kendi alanında öncü, Diş Hekimliği Fakültemizin değerli profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından bizzat verilmektedir

 

Web Sitemiz Güncellenmektedir...