(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

banner_icerik

İstanbul Aydın Üniversitesi ile Kolektifavantaj arasında yapılan anlaşma gereği uzaktan Eğitim İşletme Tezsiz Yüksek Lisans programı  fiyatlandırması yer alan Tezli veya Tezsiz tüm Yüksek Lisans programlarında ve Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde yer alan Bakanlık onaylı sertifika programları hariç; tüm kişisel gelişim, seminer, sertifika ve yabancı dil programlarında ve yüksek lisans programları için kolektifavantaj üye, eş ve çocuklarına eğitim bedelleri üzerinden; %30 indirim uygulanacaktır.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı öncülüğünde  kurulmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi mevcut bir üniversite ile daha önceden tesis edilen bağları sonucu  2003 yılında kurulmuş olan Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu deneyimi ve birikimiyle geliştirilmiştir ki bu bağlamda Türkiye de başka bir örneği yoktur. İstanbul Aydın Üniversitesinin kuruluşuyla birlikte, her iki kuruluş da aynı çatı altında birleşerek ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim vermeye başlamıştır. Hem İstanbul Aydın Üniversitesi hem de Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulunun temeli, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfına dayanmaktadır (AKEV).

Küresel düzeyde eğitim ve uluslararası kalkınma yönünde ilerleyen ülkemizin en genç ve en dinamik üniversitelerinden birisi olan İstanbul Aydın Üniversitesi çağdaş modern bilimler alanında eğitim ve çalışmalar sunarak yalnızca ülkemize değil, insanlığa da hizmet etmektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi uluslararası eğitimde önemli unsurlar olan uluslararası işbirliğinin ve dayanışmanın avantajlarından faydalanarak, yerel, ulusal ve uluslararası arenada tüm akademik birimleriyle eğitime yaptığı katkılarla dünya üzerinde hakettiği konuma ulaşmanın yanı sıra bilim ve teknoloji alanında  sesini duyurmaya devam etmektedir.

 

 

Yerleşkeler

  • Bahçelievler Yerleşkesi
  • Florya Yerleşkesi
  • Beşiktaş Yerleşkesi
  • Kadıköy Yerleşkesi
  • Sultangazi Yerleşkesi

 

2016-2017 SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ ÜCRET TABLOSU

2016-2017 SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ÜCRET TABLOSU

Web Sitemiz Güncellenmektedir...