(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

Marka Patent

KolektifAvantaj_AdresPatent_İşbirliğiKolektif Avantaj, marka patent alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından ADRES PATENT ile yaptığı anlaşma ile, üyelerinin marka patent ihtiyaçlarının giderilmesinde %30 oranında bir indirimle üyelerine avantaj sağlamaktadır.

Anlaşmadan faydalanabilmek için Adres Patent İkitelli Şube Müdürü Deniz Önder ile irtibata geçebilirsiniz.

Deniz Önder, İletişim:  0530 940 49 01 – 0212 549 43 70

ADRES PATENT; Fikri ve Sınai Mülkiyet alanında yetişmiş uzman kadrosu ile TÜRKİYE PATENTLE KALKINACAK ilkesinden yola çıkarak hizmet sunarak marka,  patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları konularında uzman, Türk Patent Enstitüsü’ne kayıtlı patent ve marka vekili olan Av. Ali YÜKSEL,  Av. Hilmi ÖZALP ve Av. Ali ÇAVUŞOĞLUtarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu.

Merkezi İstanbul – Mecidiyeköy’de bulunan firmamızın Ankara Bölge Müdürlüğü’nün yanında İzmir, Denizli, Anadolu Yakası, İkitelli ve Doğu Marmara’da  Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Adres Patent, tüm merkezlerinde Türk Patent Enstitüsü nezdindeki işlemleri büyük bir titizlik ve itina ile yürütmektedir ve bölge müdürlüklerimizin yanında diğer illere yönelik özel çalışmalarımızla da Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda yurtdışı tescil departmanımız ile dünyanın yaklaşık 200 ülkesindeki partnerlerimizin Türkiye’deki işlemlerini takip ediyoruz. Bu partnerlerimiz aracılığıyla da ülkemizdeki ihracatçı firmaların yurtdışındaki tescil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

ADRES PATENT olarak; yerli ve yabancı yaklaşık 25.000 müvekkilimize; TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ’ne layık görülen ilk ve tek patent ofisi unvanıyla Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları konularında hizmet vermekteyiz.

ADRES PATENT olarak; Marka, Patent, Tasarım Tescil belgelerinin sadece firmaların duvarlarına asılacak belgeler olarak görülmemesi gerektiğinin; Bu belgelerin sağladığı hakların firmalar için ‘Sermaye Niteliğinde’ olduğunun; Hatta bazı markalarda, marka değerinin firmaların piyasa değerlerinin kat kat üzerinde olduğunun altını çiziyoruz. Bu bilinçle; konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimizle ve İSO-9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ne sahip hizmet anlayışı ile Türk sanayisinin ve iş adamlarının hizmetindeyiz.