(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

revnak

kolektif_revnak

Psikoloji, davranışlar ve zihinsel süreçlerle birlikte bunların altında yatan nedenleri inceleyen bir bilim dalıdır. Revnak psikoloji, bireylere, kurumlara psikoloji bilimi çerçevesinde hizmet veren ve eğitim programları oluşturan bir danışmanlık merkezidir.

Revnak psikoloji kurucusu, Uzman Psikolog Çağla KAV, İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarı ile bitirdikten sonra İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında  uzmanlığını tamamlamıştır. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Aile ve Çift danışmanlığı eğitimini de tamamlayan uzmanımız aile ve çiftlerle de çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim alanında, anaokulunda danışmanlık hizmetleri ve anne-baba eğitimleri vermektedir. Kendisinin yanısıra alanında uzman psikologlarla oluşturduğu ekip ile Revnak Psikoloji’de danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Danışmanlık merkezimizde, çocuk ve ergen psikolojisi, bireysel terapide, ruhsal travma, yas, kaygı bozuklukları, duygu durum bozuklukları, aile ve çift danışmanlığı, boşanma öncesi ve sonrası sorunlar, aile içi iletişimin düzenlenmesi alanında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Kadromuz, uzman psikologlar ve alanında terapi eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Aile ve çift terapilerinde sistemik ekol, bireysel terapilerde ise bilişsel ve davranış terapi ile çalışılmaktadır.