(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

SPEEDY ARAÇ BAKIM KAMPANYAMIZ

speedyy

Kolektifavantaj Üyelerimize yedek parça ve işcilik hizmetlerinde %30’a varan İndirim Kampanyamız Güneşli  Speedy En Yetkili Özel Servisden …

 1956 yılında ‘’Speedy Muffler King ‘’adıyla Kuzey Amerika ‘da hizmet vermeye başlayan Speedy, 1978 yılında Fransa’da da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Amerika, Kanada ve İngiltere’ de de Kwik- Fit adı altında hizmet veren Speedy; uzmanlığı, teknolojiyi, kaliteyi ve uygun fiyatları müşteriyle buluşturan Global Servis Ağıdır .

Autority Group tarafından, 19 Ülkede faaliyet gösteren Avrupa’nın Lider otomobil servis zinciri olan Speedy markasını 2003 yılında Türkiye’ ye getirmesiyle başlayan ve günümüzde LASTİK Vs. Garanto, Alldata ve Autoveritas markalarıyla güvenilir çözümler sunan Türkiye’nin en yenilikçi Otomotiv Hizmet Grubudur .

Autority Group, otomobil sektöründe ‘’ Hızlı Araç Bakım’’ servisini 57 yıllık tecrübesinden faydalanarak, Türkiye’ de yerleşmesi ve gelişmesi için öncü bir rol üstlendi ve otomotiv hizmet sektörüne katma değer yaratarak büyümeye devam ediyor.

Web Sitemiz Güncellenmektedir...