(0212) 481 04 64
                    ...::: Üye Olunuz :::...                    ...::: Giriş Yap :::...

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

kolektif_avantaj_site_slayt4

Kolektif Avantaj Nedir?

 • Hızla gelişen ve değişen dünyamızda, bütçe planlaması yaşam koşullarımızın iyileştirilmesi ve girdi maliyetlerimizin düzenlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Dünyada bir çok büyük firma ve kuruluş ortak hareket ederek girdi maliyetlerini önemli oranda azaltmıştır.
  Piyasada çok fazla aracı kurumun olması girdi maliyetlerimizi arttırmaktadır. Tek tek yapılan alışveriş, ürün ve hizmetleri daha pahalıya almamıza neden olmaktadır.
  Günümüz teknolojisi ve yeni iletişim araçları, yeni alışveriş yöntemlerini de olanaklı kılmaktadır. Bu olanakların en önemlilerinden biri, geniş bir çerçevede tüketicilerin bir araya gelebilme ve birlikte hareket edebilme gücüdür.
  Ortak hareket etme ve bunun sonucunda toplu pazarlık yapmanın yaratacağı güç, değişen rekabet ortamında daha uygun maliyetlerle ürün ve hizmet almamızı sağlayacaktır.
  Ortak Satın Alma Sistemi, ihtiyaçlarımızı satın alırken ortak hareket etmemizi sağlayarak pazarlık yapma gücümüzü arttırır ve daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmamızı sağlar.
  Kolektif Avantaj, toplu pazarlık gücünün kullanılması amacıyla doğmuştur.
  Kolektif Avantaj, Ortak Satın Alma Sistemi uygulaması ile günümüzün iletişim olanaklarını en üst düzeyde kullanarak, avantajlı alışverişi mümkün kılmayı vizyon edinmiş bir alışveriş sistemidir.

Neden Kolektif Avantaj

 • Günümüzde ürün ve hizmet alanlarında kurumsal yapılara sağlanan toptan satın alma avantajlarının yanında, bu tür kurumlara bağlı olmayan bireysel tüketicinin perakende alışverişte karşılaştığı satın alma koşulları ciddi farklılık göstermektedir. Bireysel tüketiciye piyasada sağlanan indirim ve avantajların hiçbiri, toptan satın alma avantajlarına yaklaşamamaktadır.Kolektif avantaj, ortak satın alma sistemi ile bireysel tüketicilere toptan satın almanın avantajlarını sağlayacaktır. Avantajlı alışveriş olanakları sağlayan kurumsal yapılara bağlı olmayan bireysel tüketicilerin Ortak Satın Alma Sistemi sayesinde büyük bir yapının parçası olarak indirimli alışveriş olanaklarından faydalanması mümkün kılınmaktadır.Akaryakıttan enerjiye, sigorta işlemlerinden danışmanlık hizmetlerine, e-market alışverişlerinden seyahate kadar birçok alanda indirimler sağlayan Kolektif Avantaj, kurumsal üyelere olduğu kadar bireysel üyelere de avantajlı alışverişin keyfini sunar.

Bana Ne Katacak?

Ürün ve hizmet tedariklerini bireysel olarak almak yerine, sistem üzerinden anlaşmalı firmalardan tedarik ederek, daha avantajlı fiyatlarla alışveriş yapacağız.

Hali hazırda satın aldığımız ürün ve hizmetleri daha ekonomik olarak tedarik edecek ve ortak satınalmanın gücü ile alışverişlerimizde tasaruf sağlayacağız…